Stranky o všem :-)

 

ICQ 6.5

ICQ 6.5 Česky je světově nejrozšířenější nástroj na online komunikaci mezi uživateli připojenými k internetu. Jeho instalace je velmi jednoduchá a používání intuitivní.

Asi nejpopulárnější komunikační program ICQ (I seek you) vám umožní bavit se se svými kamarády či kolegy v reálném čase, pomocí ICQ můžete posílat soubory, hledat si přátele a mnoho dalšího. Program ICQ vás může zároveň upozorňovat na narozeniny přátel, nebo na cokoli jiného, co si v ICQ nastavíte.

ICQ obsahuje také funkci ICQ Xtraz, která vám umožňuje hrát on-line hry s vašimi přáteli, ICQ Xtraz jsou plug-iny pomocí kterých můžete ICQ vyrazně přizpůsobit.

Nová verze ICQ umožňuje také hlasovou komunikaci podobně jako program Skype, jde o fuknci Push2Talk což v překladu znamená stiskni a volej, mezi dalši novinky ICQ patří také flash animace, online notifikátor, noví smajlíci, a další různá vylepšení.

Novinky v Atlas ICQ verze 6

* Nový design
ICQ ve verzi 6 prošel kompletním redesignem, nyní je uživatelsky přívětivější a velmi dobře se ovládá.
* Rychlý přístup k funkcím
Všechny nejběžnější funkce jako psaní zpráv, posílání SMS, hlasová a video konverzace jdou vyvolat z menu „rychlý přístup“, které se zobrazí po kliknutí na jméno ve výpisu kontaktů.
* Konverzace v jednom okně
Aktivní okna s konverzacemi jsou nyní sloučeny do jednoho okna se záložkami v horní části.
* Nové vyhledávání
Vylepšené je vyhledávání v seznamu kontaktů, který je navíc nyní možné řadit podle abecedy.
* Vylepšená historie
Funkce Historie umí vyhledávat a obsahuje běžné i SMS zprávy, soubory, apod.
* SMS na Mobil ZDARMA
Nyní můžete posílat z Atlas ICQ i na mobilní telefony v síti Vodafonu.


Co najdete v nejnovější verzi programu ICQ 6.5?

Open Xtraz

Doplňky ICQ Open Xtraz jsou webové miniaplikace vyvinuté uživateli aplikace ICQ, které vylepšují její používání. Nyní můžete vytvářet, stahovat, používat a sdílet s přáteli různé zábavné a užitečné aplikace, například hudbu, hry, miniaplikace či nástroje. Přidejte si jich, kolik chcete!